fbpx
 • +380731011051
 • Заповнюючи форму на нашому сайті — Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також Ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати Ваші особисті дані у наступних випадках:

  1) З Вашої згоди. В усіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов’язується отримати Вашу явну згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію чи конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

  2) Компаніям, що працюють від нашого імені. Ми співпрацюємо з іншими компаніями, що виконують від нашого імені функції бізнес-підтримки, у зв’язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором, їм забороняється передавати дану інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від тих, коли це викликано необхідністю надання оговорених послуг. Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів, надсилання товарів та управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

  3) Дочірнім та спільним підприємствам. Під дочірнім чи спільним підприємством розуміється організація, не менш як 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому чи спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати дану інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашому вибору. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

  4) На спільно позиціонованих чи партнерських сторінках. Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи з просування товару на спільно позиціонованих сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію згідно з власним сповіщенням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

  5) При передачі контролю над підприємством. Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв’язку з повним чи частковим продажем чи трансфертом нашого підприємства та його активів. При продажу чи трансферті бізнесу наша Компанія надає Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги чи товари, що раніше надавалися нашою Компанією.

  6) Правоохоронним органам. Наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам у наступних випадках: задля уникнення порушень закону, нормативно-правових актів чи постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайству; а також зміцнення чи захист прав Компанії чи її дочірніх підприємств.

  Уся особиста інформація, яка надана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути у будь-який момент змінена або повністю видалена з нашої бази по Вашому запиту. Для цього Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, що розміщена у спеціальному розділі нашого сайту.

  Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, Ви можете це зробити у будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується у кінці кожного листа.

  Вгору