fbpx
 • +380731011051
 • Згідно з діючим законодавством України, Адміністрація відмовляється від будь-яких завірень і гарантій, надання яких може якимось чином допускатися, та відмовляється від відповідальності стосовно Сайту, Змісту та його використання.

  Ні при яких умовах Адміністрація Сайту не буде нести відповідальність ні перед якою стороною за будь-який прямий, непрямий, особливий чи інший збиток у результаті використання інформації на цьому Сайті чи на будь-якому іншому, на який є гіперпосилання з нашого Сайту, а також за незручності, що виникають у зв’язку з доступом, використанням чи неможливістю використання Сайту, Змісту чи будь-якого пов’язаного Інтернет-сайту, або з непрацездатністю, помилкою, перебоєм, неполадкою, простоєм у роботі чи затримкою у передачі, комп’ютерним вірусом чи системним збоєм, навіть якщо Адміністрація буде знати про можливість такого збитку.

  Адміністрація сайту також не несе відповідальності за помилки чи затримку у роботі Пошти, через що клієнт невчасно отримує замовлений товар.

  Адміністрація не несе відповідальності, якщо Ваші діти якимось чином отримали ушкодження, не дотримуючись правил безпечного користування іграшками. Батьки повинні наглядати за особливо маленькими дітьми при використанні іграшок, а також навчити їх безпечного поводження з іграшками.

  Адміністрація також не несе відповідальності, якщо Ви на власний розсуд купуєте дитині іграшку, яка за рекомендаціями не підходить для її віку, і за усі наслідки та ушкодження, що слідують з цього. В описі кожної іграшки на сайті зазначено вік дитини, належний для користування нею.

  Вгору

  Приєднуйтеся до нашої бонусної програми і Ви отримаєте:

  -10% на перше замовлення (крім акційних товарів)

  Сповіщення про ексклюзивні пропозиції, акції та нові товари

  Участь у розіграшах призів та конкурсах

  Доступ до важливих статей про виховання і розвиток дітей

  Ваші дані у безпеці і ніколи не будуть передані третім особам.

  Дякуємо за підписку!

  Ваш промокод на знижку - banana. Вам також надіслано листа на пошту. Будь ласка, перевірте її і додайте нас у контакти. Якщо листа довго немає, перевірте папку "Спам".

   

  P.S. Промокод вводиться у спеціальне поле на сторінках "Кошик" або "Оформлення замовлення". Якщо Ви не знаєте, як користуватися промокодом, дивіться інструкцію "Як зробити замовлення", яку можна знайти у вкладці меню "ІНФО".