fbpx
 • +380731011051
 • Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною, корисною та безпечною, щоб Ви спокійно могли користуватися Інтернетом та нашим сайтом.

  Особиста інформація, що збирається при замовленні товарів та підписці на розсилку (чи у інших випадках) переважно використовується для підготовки товарів та послуг відповідно до Ваших потреб, а також для надсилання Вам посилки поштою. Ваша інформація не буде передана чи продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у “Згоді на використання даних”.

  Які дані збираються на сайті:

  При замовленні товару Ви надаєте нам своє ім’я та телефон, а також Вашу адресу (місто і відділення Нової пошти).

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки для клієнтів Ви відправляєте своє ім’я (за бажанням) та e-mail через форму реєстрації.

  З якою метою використовуються ці дані:

  Ім’я використовується для звернення особисто до Вас, при надсиланні листів, а також для підтвердження особи отримувача при відправці посилок поштою.

  E-mail використовується для відправки Вам листів розсилок, новин про акції та конкурси, корисних матеріалів для батьків, цікавих статей та комерційних пропозицій.

  Адреса (місто та відділення Нової Пошти) використовується для надсилання Вам товару поштою, щоб Ви могли забрати його у зручному для Вас місці.

  Ваші ім’я, e-mail та адреса не передаються третім особам ні при яких умовах, крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства. Ваше ім’я та e-mail знаходяться на захищених серверах сервісу розсилок і використовуються згідно до їх політики конфіденційності.

  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, що наявне у кожному листі.

  Як ці дані використовуються:

  На сайті http://fairyhouse.com.ua використовуються куки (Cookies) та дані про відвідувачів сайту сервісу Google Analytics.

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, функціональних можливостей, і як наслідок, створення якісного контенту, товарів та послуг для відвідувачів.

  Ви можете у будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб він блокував усі файли cookie чи сповіщував про відправку цих файлів. При цьому враховуйте, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються:

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні міри безпеки. Наша компанія дотримується різноманітних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні міри контролю з захисту інформації, що зібрана в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці міри контролю, вони ознайомлені з нашим Сповіщенням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо захистити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні приймати міри, щоб захистити її.

  Ми наполегливо рекомендуємо Вам приймати усі можливі міри застереження під час перебування в Інтернет. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають міри з захисту від витоку, несанкційованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Не дивлячись на те, що ми робимо усе можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші міри безпеки зможуть запобігти несанкційованому доступу до цієї інформації хакерів, сторонніх організацій.

  У випадку зміни даної політики конфіденційності Ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці чи, в особливих випадках, отримати сповіщення на свій e-mail. Для зв’язку з адміністратором сайту з будь-яких питань Ви можете написати листа на e-mail: info@fairyhouse.com.ua

  Вгору