fbpx
 • +380731011051
 • Згідно з Законом України “Про захист прав споживачів” товар належної якості можна повернути у магазин протягом 14 днів з моменту придбання, за умови, що Ви ним не користувалися взагалі, він зберігся у тому ж вигляді, у якому Ви його придбали. Якщо товаром користувалися, то за Законом, він вже не підлягає обміну/поверненню. До того ж дитячі іграшки (гумові, надувні, м’які) відносяться до категорій товарів, які не підлягають обміну/поверненню.

  За умови належної якості товару, коли Ви ним вже користувалися (на відміну від сказаного у Законі), якщо товар Вам просто “чогось не подобається” і Ви хочете повернути його, ми також йдемо назустріч. Якщо з дня отримання товару пройшло не більше 3-х днів, ми повернемо Вам гроші, але будьте ласкаві оплатити вартість пересилки Поштою та повернути нам його у точно такому ж вигляді, як і отримали (з усією комплектацією і включаючи подарунки, які ми інколи від себе даруємо нашим клієнтам)! Це не стосується товарів, які Ви/Ваші діти пошкодили чи зламали. Це також не стосується тих товарів, на яких є захисна плівка, яку Ви при користуванні вже зняли. У таких випадках гроші не повертаються.

  За умови неналежної якості товару наша Компанія бере на себе зобов’язання обміняти товар або повернути за нього гроші, оплачуючи пересилку за свій рахунок. Будь ласка, при отриманні посилки і виявленні дефекту одразу ж звертайтеся до нас! Ми завжди перевіряємо товар перед відправкою і подібна ймовірність мінімальна. Але товар може пошкодитися при транспортуванні. Заявки на обмін та повернення розпакованого товару, коли пройшло більше 3-х днів, розглядатися не будуть!

  Для того, щоб запросити повернення коштів за придбаний товар, Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом за вказаними контактами. Усі заявки розглядаються протягом 24 годин.

  Повернення коштів здійснюється шляхом переказу суми, за яку була придбана іграшка, на карту VISA/MASTERCARD або на карту ПриватБанку. Тривалість транзакції – від 1 до 3-х банківських днів. Ви також можете запитати повернення коштів за допомогою сервісу Форпост від Нової Пошти, але комісію за переказ коштів у разі належної якості товару Ви оплачуєте самі. У разі неналежної якості ми беремо на себе усі витрати.

  Після того, як Ви звернетеся до нас з питанням про обмін/повернення, Ви висилаєте нам іграшку назад сервісом Нова Пошта за наш/Ваш рахунок (залежно від причини звернення). Після отримання і огляду іграшки ми повернемо Вам кошти у період 1-3 дні.

  Вгору