fbpx
 • +380731011051
 • Компанія FairyHouse гарантує повне повернення коштів за наданий товар за першим зверненням клієнта.

  Строк гарантійного періоду складає 14 днів.

  Згідно з Законом України “Про захист прав споживачів” товар належної якості можна повернути у магазин протягом 14 днів з моменту придбання, за умови, що Ви ним не користувалися взагалі, він зберігся у тому ж вигляді, у якому Ви його придбали.

  За умови належної якості товару, коли Ви ним вже користувалися (на відміну від сказаного у Законі), якщо товар Вам просто “чогось не подобається” і Ви хочете повернути його, ми також йдемо назустріч. Якщо з дня отримання товару пройшло не більше 3-х днів, ми повернемо Вам гроші, але будьте ласкаві оплатити вартість пересилки Поштою та повернути нам його у точно такому ж вигляді, як і отримали (з усією комплектацією і включаючи подарунки, які ми інколи від себе даруємо нашим клієнтам)! Це не стосується товарів, які Ви/Ваші діти пошкодили чи зламали. Це також не стосується тих товарів, на яких є захисна плівка, яку Ви при користуванні вже зняли. У таких випадках гроші не повертаються.

  За умови неналежної якості товару наша Компанія бере на себе зобов’язання обміняти товар або повернути за нього гроші, оплачуючи пересилку за свій рахунок. Будь ласка, при отриманні посилки і виявленні дефекту одразу ж звертайтеся до нас! Ми завжди перевіряємо товар перед відправкою і подібна ймовірність мінімальна. Але товар може пошкодитися при транспортуванні.

  Для того, щоб запросити повернення коштів за придбаний товар, Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом за вказаними контактами. Усі заявки розглядаються протягом 24 годин.

  Повернення коштів здійснюється шляхом переказу суми, за яку була придбана іграшка, на карту VISA/MASTERCARD або на карту ПриватБанку. Тривалість транзакції – від 1 до 3-х банківських днів. Ви також можете запитати повернення коштів за допомогою сервісу Форпост від Нової Пошти, але комісію за переказ коштів у разі належної якості товару Ви оплачуєте самі. У разі неналежної якості ми беремо на себе усі витрати.

  Після того, як Ви звернетеся до нас з питанням про обмін/повернення, Ви висилаєте нам іграшку назад сервісом Нова Пошта за наш/Ваш рахунок (залежно від причини звернення). Після отримання і огляду іграшки ми повернемо Вам кошти у період 1-3 дні.

  Наша компанія гарантує, що Ви отримуєте від нас повністю робочу іграшку або ми беремо на себе зобов’язання щодо її заміни/повернення коштів. Скільки часу іграшка прослужить після того, як Ви її отримаєте, – залежить від того, як Ви чи Ваші діти нею користуватиметеся. Якщо користуватиметеся обережно, згідно з інструкціями, вона прослужить тривалий час.

  Ми не можемо контролювати Ваше використання товару. Ми продаємо дитячі іграшки, а не холодильники чи мікрохвильовки. До того ж, ціна наших іграшок доволі низька і доступна для більшості батьків. Тому дати Вам гарантію на вічне користування ми, звичайно ж, не можемо.

  За нашими спостереженнями, іграшки доволі витривалі, і акуратне використання буде найкращою гарантією їх довговічності. У будь-якому випадку, при виникненні проблем з іграшками, якщо у Вас зламається якась деталь і т.д., ми будемо раді допомогти у міру своїх сил. Ви завжди можете зв’язатися з нами будь-яким способом з перелічених на сайті контактів.

  Вгору