fbpx
 • +380731011051
 • Доставка поштою у будь-який куточок України.

  1. Нова Пошта (35+ грн., відповідно до їх тарифів). При оплаті накладним платежем Пошта бере комісію 2% від суми замовлення + 20 грн.
  2. Доставка кур’єром (50+ грн., відповідно до тарифів кур’єрської служби). В основному користуємося послугами кур’єрської доставки Новою Поштою. У нас немає власного кур’єра, тому якщо Ви з Києва і Вам треба “от прямо зараз”, то у Вас є 3 варіанти: або самим приїхати за іграшкою до нас на склад у м. Бровари; або замовити у іншому магазині, який Вам привезе у той же день; або зачекати до наступного дня і самим забрати посилку на Пошті (або кур’єр Нової Пошти принесе її Вам додому сам).
  3. Самовивіз (безкоштовно, м. Бровари).

  Для Вашої зручності ми пропонуємо 3 види оплати: через онлайн-банк, накладним платежем на Новій Пошті та готівкою. У кожного з них є свої переваги, Ви можете обрати той, який Вам підходить більше всього.

  1. Онлайн-банк. Ви можете здійснити оплату прямо на сайті при замовленні товару за допомогою карти VISA/Mastercard або Приватбанку. Це швидкий і зручний спосіб, що також допоможе Вам заощадити на доставці товару поштою, адже в такому разі Ви не будете платити за накладний платіж.
  2. Накладний платіж на Новій Пошті. Цей спосіб підійде тим людям, які не мають кредитних карт, не є клієнтами Приватбанку або просто не довіряють інтернет-покупкам і надають перевагу власній перевірці товару на Пошті, а вже тоді його оплаті. Увага: Нова Пошта бере за вартість послуги “накладний платіж” 20 грн. + 2% від вартості товару. Цю комісію Ви оплачуєте за свій рахунок. Будь ласка, переконайтеся, що товар Вам дійсно потрібен, а тоді замовляйте! Ми ставимо на товар на сайті нормальні адекватні ціни, а якщо Ви потім відмовляєтеся забирати його на Пошті, бо “Вам вже не треба”, ми зазнаємо збитків, адже тоді за повернення товару ми платимо в обидві сторони. Тому, будь ласка, давайте будемо чемними!
  3. Готівка. Цей спосіб Вам підійде, якщо Ви мешкаєте у нашому славному місті Бровари або поряд, і хочете самі приїхати до нас забрати товар. В такому разі ласкаво просимо!
  Вгору