fbpx
 • +380731011051
 • ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ

  FairyHouse – це компанія-імпортер і бренд сучасних дитячих іграшок зі своїм онлайн-магазином для роздрібного продажу іграшок.

  Місія. Ми привозимо в Україну нові цікаві іграшки за доступною ціною, щоб якомога більше батьків в Україні могли дозволити собі їх купити для своїх дітей. При цьому ми слідкуємо за якістю і захистом споживачів, даючи гарантію на відсутність браку чи повернення коштів/обмін у разі його наявності.

  Наші товари – це сучасні нові цікаві і технологічні іграшки (нові види конструкторів, плаваючі, літаючі, інерактивні, трансформери, антигравітаційні, творчі) для дітей віком 2+ років.

  Якщо Вас цікавить співпраця з нашою компанією або можливість роботи у нас, надішліть нам будь ласка повідомлення у формі нижче. Ви також можете зв’язатися з нами за розміщеними на сайті контактами.

  Вгору

  Приєднуйтеся до нашої бонусної програми і Ви отримаєте:

  -10% на перше замовлення (крім акційних товарів)

  Сповіщення про ексклюзивні пропозиції, акції та нові товари

  Участь у розіграшах призів та конкурсах

  Доступ до важливих статей про виховання і розвиток дітей

  Ваші дані у безпеці і ніколи не будуть передані третім особам.

  Дякуємо за підписку!

  Ваш промокод на знижку - banana. Вам також надіслано листа на пошту. Будь ласка, перевірте її і додайте нас у контакти. Якщо листа довго немає, перевірте папку "Спам".

   

  P.S. Промокод вводиться у спеціальне поле на сторінках "Кошик" або "Оформлення замовлення". Якщо Ви не знаєте, як користуватися промокодом, дивіться інструкцію "Як зробити замовлення", яку можна знайти у вкладці меню "ІНФО".