Допомога дітей у домашніх справах. Які справи можна доручити дитині?

Кожна мама мріє виховати маленького помічника, який без крику і нагадувань буде виконувати невеликі доручення. Допомога дітей батькам не тільки полегшує ведення господарства, а й формує характер малюка і позитивно впливає на особистість.

Психологи стверджують, що діти, допомагаючи по дому, почуваються повноправними членами родини, вчаться бути самостійними і не боятися відповідальності. Справи, які можна доручити дітям різного віку наведені далі.

Допомога дітей батькам: виховайте помічника

1. Привчайте діток до маленьких справ з самого раннього віку. Малюкам цікаво разом з дорослими справлятися з такими невеличкими завданнями:Які справи можна доручити дітям різного віку?

2. Трохи підрісший малюк з захопленням буде Вам допомагати у наступному:

Які справи можна доручити дітям різного віку?3. Дитина стає більш вмілою та допитливою, тому вона впорається з такою домашньою роботою:

Які справи можна доручити дітям різного віку?4. Перед школою дітей потрібно привчати до самостійності та відповідальності. Попроси дитину виконати наступні доручення:

Які справи можна доручити дітям різного віку?

5. Для першо-другокласників підійде цей список справ:

Які справи можна доручити дітям різного віку?6. У такому віці можна розширювати коло обов’язків по дому:

Які справи можна доручити дітям різного віку?7. Діти у середній школі з легкістю впораються з такими дорученнями батьків:

Які справи можна доручити дітям різного віку?8. З 11 років діти допомагають мамі у готуванні, прибиранні, пранні білизни:

Які справи можна доручити дітям різного віку?9. У такому віці підліток може виконувати серйозні завдання, контролювати свій час, приймати рішення:

Які справи можна доручити дітям різного віку?Спільне виконання домашніх справ з дітьми піде на користь усій родині!

А Ви що думаєте з цього приводу? Які справи доручаєте своїй дитині? Пишіть нам у коментарях.

Також Ви можете подивитися у нас каталог іграшок якими можна зацікавити дитину, за допомогою яких Ви
зможете привчити до самостійності та відповідальності дитини.

Ваша активність - наше натхнення! Подякуйте автору лайком, репостом чи коментарем =)