10 питань перед одруженням

Одруження є одним з найкращих моментів життя. Пари сповнені надією та приємним хвилюванням. Однак давайте зупинимося на мить і подумаємо про майбутнє. Звичайно, Ви хочете, щоб Ваш шлюб був щасливим і успішним. Чи говорили Ви зі своєю половинкою про те, яким буде Ваше життя?

На жаль, люди звикли вважати, що шлюб буде просто продовженням їх чудових відносин на нинішній момент, тому вони не виділяють час, щоб посидіти і поговорити про нього. Пам’ятайте, що Ви виводите свої стосунки на інший рівень. Поєднання двох різних життів і створення одного спільного не так просто, як здається. Звичайно, це звучить неромантично, але Ви з партнером маєте знайти час, щоб обговорити, яким буде Ваше життя і чого можна очікувати. Є деякі питання, які можуть зруйнувати стосунки, незважаючи навіть на сильну любов. Інколи однієї любові недостатньо для щасливого подружнього життя.

Тож ось 10 питань, які треба задати перед одруженням своєму партнеру. Отримавши відповіді, Ви будете знати, чого очікувати, уникнете непорозумінь та розчарування.

Чи хочете Ви дітей?

Шлюб означає, що Ви живете разом як чоловік і дружина. Що Ваш партнер думає щодо дітей? Він/вона хоче одного, двох, трьох? Деякі люди думають, що їх партнери однозначно хочуть дітей, але все ж краще запитати про це. У сучасному світі, коли жінки також будують кар’єру, вони можуть не хотіти народжувати прямо зараз. Іншою проблемою є безпліддя. Що, якщо Ви обоє хочете дітей, але один з Вас не може їх мати з медичних причин? Які є альтернативи? Чи може це зруйнувати Ваш союз? Можливо, Вам обом краще сходити до лікаря і дізнатися, чи загрожує Вам проблема безпліддя.

Ви обоє збираєтеся працювати і заробляти гроші?

Ви маєте визначитися, як будете зводити кінці з кінцями. Чи Ви обоє будете робити внесок у родинний бюджет? Який Ваш фінансовий статус? Чи Ваш партнер також забезпечує родину своїх батьків? Чи нормально, якщо він/вона буде і далі віддавати їм частину доходу? Ви будете збирати гроші в одному місці разом чи кожен буде розпоряджатися власними фінансами? Це лише кілька питань, над якими варто замислитися. Ви ж не хочете ніяких сюрпризів у майбутньому. Якщо Ваша половинка не хоче говорити про фінанси, то може краще відкласти шлюб до тих пір, поки Ви не обговорите цю тему.

Де Ви будете жити?

Якщо Ви живете у різних містах, то де Ви плануєте оселитися після шлюбу? Якщо робота чоловіка пов’язана з довготривалими відрядженнями, чи потрібно дружині їздити з ним? Жінка може піклуватися про старих і хворих батьків, чи може вона з’їхати від них? Ви будете знімати житло чи у когось з Вас вже є своя квартира? А може Ви будете жити з батьками?

Яке Ваше уявлення про шлюб?

Як кожен з Вас бачить шлюб та подружнє життя? Які Ваші цінності та очікування? У цій розмові Ви обоє можете розкрити свої думки та бажання. Хіба ж Ви не хочете знати, що очікує Ваш партнер від Вашого життя разом? Хибні очікування є джерелом розчарувань, які руйнують шлюби. Не треба припускати, що Ваш партнер буде робити те і те, тільки тому, що Ви вдягли обручки.

Чи є хтось/щось у Вашому минулому, що може з’явитися знову і стати загрозою Вашому шлюбу?

Старе кохання і невирішені стосунки у минулому можуть створювати проблеми Вашому шлюбу. Запитайте партнера про його скелети у шафі і попросіть вирішити усі ймовірні питання до того, як Ви одружитеся. Це особливо має значення, якщо Ваша половинка раніше вже була у шлюбі і має дітей. Як люди та події з минулого можуть вплинути на Ваше подружнє життя?

Які Ваші сексуальні очікування?

Секс є значною частиною шлюбного життя. Як часто Ви будете ним займатися? Що Вам подобається? Як для емоційного, так і для сексуального задоволення, Ви повинні бути в змозі обговорити ці теми. Якщо Вам не подобаються бажання партнера і Ви не розділяєте його захоплення, то це є попереджуючим сигналом для Вашого майбутнього шлюбу. Згадайте книгу «50 відтінків сірого». Саме сексуальні бажання були від початку основною перешкодою у житті головних героїв. І не кожна жінка б на таке погодилася…

Скільки часу Ви будете проводити з родиною свого партнера?

Деякі люди мають зі своїми батьками та родичами дуже близькі стосунки. Наскільки близькими Ви хочете їх бачити після Вашого шлюбу? Чи очікувати візитів свекрів/тестів кожних вихідних? Чи Ваша половинка хоче ходити до своїх батьків регулярно? Якщо Ви з партнером виросли у дуже відмінних типах сімей, то Вам знадобиться пристосовуватися і знати, як усе буде у майбутньому.

Як щодо домашніх обов’язків?

Якщо Ви обоє працюєте, то перед Вами стоїть питання: «Хто буде прибирати, мити посуд, прати, прасувати, викидати сміття та ін.?» Чи можете Ви дозволити собі прибиральницю? Чи будете Ви ділити домашню роботу порівну? Деякі люди і досі вважають, що усе це – жіноча справа. Але часи змінилися! Жінка також може працювати кожного дня і будувати кар’єру. Якщо Ви не обговорите цю тему, це може вилізти боком, коли жінка почне обурюватися, що вона має виконувати усі домашні обов’язки, хоча також ходить на роботу. Це не та проблема, яку Ви можете відкинути і сподіватися, що вона сама себе вирішить.

Як Ви будете проводити дозвілля?

Ваш майбутній чоловік віддає перевагу часу з Вами у вихідні чи він полюбляє проводити його з друзями та родичами? Чи має Ваша половинка хобі, яке Вам не подобається? Чи може чоловік їздити на рибалку чи дивитися футбол з друзями? Як часто? Ваші з партнером бажання і сподівання можуть бути цілком різними. Зберігати баланс робота-життя доволі непросто.

Які обмеження на Вас будуть накладатися після шлюбу?

При обговоренні цього питання Ви можете дізнатися, чи Ваша половинка любить контролювати і перевіряти, а також підняти багато проблем, які більшість пар не передбачали. Наприклад, любов до випивки, забагато часу з друзями, нераціональне витрачання грошей та ін.

Люди зазвичай припускають, що їх партнери будуть поводитися краще та серйозніше після одруження. Що їх половинка зміниться заради них. Подібні припущення ведуть до розбитого серця і зруйнованого шлюбу. Людина, з якою Ви одружуєтеся, це людина поруч з Вами, з якою Ви розмовляєте. Вона не стане раптом ідеальним чоловіком чи жінкою Ваших мрій.

Тож задайте партнеру ці 10 питань перед одруженням і побачите, чи справді ця людина підходить Вам. Відповіді можуть Вас здивувати! Як у позитивному, так і у негативному плані.

Ваша активність - наше натхнення! Подякуйте автору лайком, репостом чи коментарем =)