fbpx
 • +380731011051
 • ХТО МИ?

  FairyHouse – це компанія-імпортер і бренд сучасних дитячих іграшок зі своїм онлайн-магазином для роздрібного продажу. Ми привозимо в Україну нові цікаві іграшки за доступною ціною, щоб якомога більше батьків в Україні могли дозволити собі їх купити для своїх дітей. При цьому ми слідкуємо за якістю і захистом споживачів, даючи гарантію на відсутність браку чи повернення коштів/обмін у разі його наявності.

  ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

  НАША ІСТОРІЯ

  Ця історія почалася у Китаї 7 років тому… Тоді я вперше, ще 18-річною дівчиною, приїхала туди на мовне стажування на рік. А ще через рік вже вчилася там на магістратурі. Безкоштовно. За програмою стипендії від китайського уряду.

  Вже через 2 роки навчання у Китаї я поїхала в іншу провінцію на роботу, у м. Іу, де знаходиться найбільший у світі оптовий ринок. Спочатку працювала у логістичній компанії, потім змінила ще багато робіт… І на кожній з них я відкривала для себе щось нове і поступово стверджувалася у думці, що багато чого я могла б зробити краще, якби у мене була своя компанія. Так тривало ще 3 роки. За цей час я встигла назбирати грошей і привезла в Україну свою першу невелику партію іграшок.

  Як і всі гідні компанії, наша почалася з ідеї, з ідеї змінити щось у цьому світі і зробити його краще, починаючи ще з дитинства. Мені хотілося б, щоб у кожної дитини було якомога щасливіше дитинство, адже майбутнє завжди за дітьми, за новим поколінням, яке буде змінювати світ після нас.

  Саме тому я обрала сферу дитячих іграшок і внесла сюди свої корективи. Це те, чого раніше інші продавці та магазини Вам не давали: ретельна перевірка та гарантія якості; вирішення усіх можливих проблем у зручний для Вас час; обмін та повернення іграшок без питань; ніяких “передзамовлень” і очікувань 2 тижні, усе в наявності; без передплати, якщо Вам так зручніше. Уся наша система будується на відносинах взаємної довіри з клієнтами.

  У нас свій бренд іграшок і ми контролюємо увесь процес: виготовлення іграшки на фабриці, інспекцію, перевезення і доставку до Вас. Ми замовляємо іграшки безпосередньо на фабриках у Китаї і у нас працює чітка 3-етапна система контролю якості: кожна іграшка перевіряється спочатку на фабриці, потім нашим інспектором перед відправкою і по прибутті в Україну на складі. За такою ж системою працюють провідні західні компанії, як-от “Apple”. Ні для кого не секрет, що майже усі товари нині виробляються у Китаї, тим не менш якість продукції цих компаній залишається на високому рівні завдяки системі контролю якості.

  Саме тому ми можемо з чистою совістю давати Вам усі гарантії якості і відповідати за свої слова. Це означає, що якщо Ви купите у нас браковану іграшку, ми повністю повернемо Вам кошти або зробимо заміну іграшки за свій рахунок. Адже це наші власні іграшки, і ми зацікавлені у тому, щоб вони ставали тільки краще і приносили радість якомога більшій кількості дітей.

  Ми обіцяємо привозити для наших дітей найцікавіші сучасні іграшки і сподіваємося, що Ви підтримаєте нас на цьому тернистому шляху. Подаруймо дітям казку разом!

  З повагою,

  Чернега Ольга і команда “FairyHouse”

  ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

  Rated 5 out of 5
  Отримали дві іграшки - літаючі фея та посіпака:)) якість чудова, доставка швидка, менеджер приємна і привітна:)) Окремо дякую за подаруночок:)) Гарних продажів та вдячних клієнтів;)

  Наташа Коврига

  Rated 5 out of 5
  Приємно вражений відношенням продавця Ольги, яка без затримок відправила мені посилку з літаючою феєю. Посилка дійшла вчасно і в справному виді. Правда я з причини невміння керувати іграшкою умудрився зламати одну із її частин. Але після розмови з Олею вона відшукала таку частину і вислала мені її безплатно!!

  Володимир Дим

  Rated 4.5 out of 5
  Впервые сегодня приобрели игрушки у FairyHouse, всем остались довольны. Спасибо, наш ребенок восторге от летающей феи.

  Анна Александрова

  ЗНАЙОМТЕСЯ З НАШОЮ КОМАНДОЮ
  Директор, сайт, клієнт-сервіс
  Підприємець, засновниця компанії та бренду дитячих іграшок "FairyHouse". 6 років прожила у Китаї. Особисто обирала фабрики для постачання іграшок.
  Закупки, логістика
  Партнер і незамінний помічник директора, який в основному вирішує усі питання з китайською стороною. В Україні зовсім недавно, тому мову розуміє погано.
  Вгору